top of page

Kto sme?

Sme inovatívna firma, ktorá sa špecializuje na vývoj softvéru pre stomatológov a dentálnych hygienikov.

Naša firma vznikla ako pokračovanie projektu Semafor, programu ktorý bol vyvíjaný na klinike Andel Elite Dental Center, pretože žiadny z existujúcich programov nespĺňal ich požiadavky na produktivitu práce, právnu ochranu lekárov a chýbali im odborné stomatologické funkcie, ktoré potrebovali, aby mohli svojim pacientom poskytovať špičkovú zubnú starostlivosť.

 

Semafor tak od samého začiatku vznikal tak, aby bol perfektne prispôsobený pracovným postupom v stomatologickej ambulancii, aby maximálne zjednodušoval administratívu, aby sa ľahko používal a bol prehľadný a aby obsahoval špecializované odborné stomatologické funkcie.

 

Program Semafor je dnes produkt, ktorý je určený pre moderné dentálne kliniky, zubné ambulancie a ambulancie dentálnej hygieny, ktoré chcú poskytovať svojim pacientom najvyššiu kvalitu zubnej starostlivosti.

 

Semafor je prehľadný, intuitívny a jeho funkcie sa ľahko používajú. Semafor Vás oslobodí od administratívnych úkonov, zvýši úroveň Vašej právnej ochrany a jeho špecializované odborné funkcie umožnia, aby ste svojim klientom poskytli najvyššiu úroveň zubnej starostlivosti.

 

Staňte sa aj Vy modernou dentálnou klinikou, zubnou ambulanciou alebo ambulanciou detálnej hygieny a prestaňte tlačiť a skladovať papierovú dokumentáciu.

 

Dohodnite si s nami osobnú online prezentáciu, kde Vám radi ukážeme možnosti Semaforu.

Zaregistrujte sa a bezplatne si vyskúšajte Semfor po dobu troch mesiacov.

bottom of page