top of page

NÁŠ TÍM

Pavol Andel

MUDr. Pavol Andel

stojí za otvorením dentálneho centra Elite Dental Center a je uznávaným odborníkom doma i v zahraničí. Od roku 2006 pracuje ako špecialista v ortodoncii. Spolupracuje s lekárskymi fakultami a farmaceutickou fakultou ako externý lektor a prednáša na teoretických i praktických stomatologických kurzoch. Je predseda občianskeho združenia Zdravé ďasná, ktoré realizuje na Slovensku najúspešnejší preventívny projekt pre deti – Dental Alarm.

Slavomira Birova

Bc. Slavomíra Bírová

pracuje od roku 2012 v zubnej ambulancii ako zubná sestra. V rokoch 2014 - 2018 si rozširovala svoje vedomosti v externom štúdiu v odbore dentálna hygiena na Prešovskej Univerzite v Prešove. Od roku 2019 pracuje ako dentálna hygienička v Andel Dental Elite Center. Je súčasťou tímu I-TOP inštruktorov (individuálne trénovaná orálna profylaxia) a tiež sa venuje deťom v preventívnom programe Dental Alarm.

Ondrej Uzovic

Ing. Ondrej Užovič

je softvérový inžinier s 25+ ročnými skúsenosťami. Dlhé roky pracoval v USA a v Nemecku, kde sa ako softvérový architekt podieľal na vývoji novej generácie softvéru pre skenery nukleárnej medicíny a softvéru na liečenie rakoviny pomocou časticovej terapie. Do Semaforu prináša inovatívne funkcie.

Jozef Granec

Ing. Jozef Granec

má 22 rokov skúseností s dodávkou softvérových riešení z toho 17 rokov v IT manažmente. Venuje sa digitalizácii a identifikácii príležitostí, kde IT riešenia výrazne pomáhajú napĺňať stratégie spoločností a požiadavky užívateľov. Skúsený projektový manažér riadiaci komplexné IT projekty od fázy myšlienky až po zabezpečenie dennodennej prevádzky IT riešení.

Peter Andel

Ing. Peter Andel

je tvorca predošlej verzie softvérového produktu SemaforDental a má 15 rokov práce v oblasti IT analytik – programátor. Posledných 12 rokov spolupracuje s dentálnym centrom Andel Elite Dental Center v oblasti analýzy a optimalizácie procesov v stomatológii a dentálnej hygiene, ako aj ich softvérového a technického zabezpečenia.

bottom of page