top of page

NÁŠ TÍM

Pavol Andel nahlad_edited_edited_edited.jpg

MUDr. Pavol Andel

stojí za otvorením dentálneho centra Elite Dental Center a je uznávaným odborníkom doma i v zahraničí. Od roku 2006 pracuje ako špecialista v ortodoncii. Spolupracuje s lekárskymi fakultami a farmaceutickou fakultou ako externý lektor a prednáša na teoretických i praktických stomatologických kurzoch. Je predseda občianskeho združenia Zdravé ďasná, ktoré realizuje na Slovensku najúspešnejší preventívny projekt pre deti – Dental Alarm.

Slavomira Birova nahlad_edited_edited.jpg

Bc. Slavomíra Bírová

pracuje od roku 2012 v zubnej ambulancii ako zubná sestra. V rokoch 2014 - 2018 si rozširovala svoje vedomosti v externom štúdiu v odbore dentálna hygiena na Prešovskej Univerzite v Prešove. Od roku 2019 pracuje ako dentálna hygienička v Andel Dental Elite Center. Je súčasťou tímu I-TOP inštruktorov (individuálne trénovaná orálna profylaxia) a tiež sa venuje deťom v preventívnom programe Dental Alarm.

Ondrej Uzovic BW_edited_edited.jpg

Ing. Ondrej Užovič

je softvérový inžinier s 25+ ročnými skúsenosťami. Dlhé roky pracoval v USA a v Nemecku, kde sa ako softvérový architekt podieľal na vývoji novej generácie softvéru pre skenery nukleárnej medicíny a softvéru na liečenie rakoviny pomocou časticovej terapie. Do Semaforu prináša inovatívne funkcie.

Jozef Granec BW_edited_edited_edited.jpg

Ing. Jozef Granec

má 22 rokov skúseností s dodávkou softvérových riešení z toho 17 rokov v IT manažmente. Venuje sa digitalizácii a identifikácii príležitostí, kde IT riešenia výrazne pomáhajú napĺňať stratégie spoločností a požiadavky užívateľov. Skúsený projektový manažér riadiaci komplexné IT projekty od fázy myšlienky až po zabezpečenie dennodennej prevádzky IT riešení.

Peter Andel nahlad_edited_edited_edited_edited.jpg

Ing. Peter Andel

je tvorca predošlej verzie softvérového produktu SemaforDental a má 15 rokov práce v oblasti IT analytik – programátor. Posledných 12 rokov spolupracuje s dentálnym centrom Andel Elite Dental Center v oblasti analýzy a optimalizácie procesov v stomatológii a dentálnej hygiene, ako aj ich softvérového a technického zabezpečenia.

bottom of page